Що таке хмарна інформаційна безпека, і чому це має значення? Копувати безпеку

Уразливості виникають, коли ви неправильно створюєте дозволи, відходите за замовчуванням конфігурації немодифікованими або неправильними налаштуваннями безпеки. Проведіть регулярні аудит хмарних конфігурацій та створіть автоматизацію для адміністрування конфігурації. Підвищене розгортання хмарного зберігання на краю миттєво стосується проблем безпеки через затримку. Організації скорочують час, необхідний для передачі та курсу даних, зберігаючи його ближче до місця, яке він генерується, знижуючи вікно небезпеки та підвищуючи загальну інформаційну безпеку протягом усього транзиту. Хмарне сховище використовує віддалені сервери, доступні через Інтернет, тоді як локальне зберігання зберігає дані на тілесних гаджетах, миттєво пов’язаних із системою користувача.

Дані захищені в хмарі

Спростити прийняття сильної безпеки, орієнтованої на дані, у хмарних компаніях та локальних додатках. Наші технології втілюють токенізацію, шифрування, хешування та маскування, щоб захистити ваші найчутливіші дані в будь -якому місці. Шифрування – це, мабуть, найпростіший спосіб гарантувати інформаційну безпеку в хмарних обчисленнях. Організації підвищують свою безпеку, ретельно переглядаючи практику безпеки даних постачальника, сертифікати на дотримання та можливості реагування на інциденти.

Управління репутацією

Люди в резиденції та в офісі несуть відповідальність за спостереження за трафіком на своїх серверах та мережах. Це може допомогти вам визначити підозрілу діяльність та вжити заходів, якщо ви виявите, що будь -які ваші пристрої або системи зберігання хмар будуть порушені. Створення продуманих виготовлених та відмінних паролів має вирішальне значення не тільки для вашої хмарної безпеки, але крім кіберзахисті всіх ваших гаджетів та мереж. Диференційовані паролі можуть допомогти захистити вашу інформацію від кібератак, таких як розпилення паролів та начинка з обліковими записами – https://avahost.ua обидва використовують раніше записані паролі для прориву в споживчих облікових записах. Якщо мати справу з моделями зберігання IAAS, PAAS та SAAS, CSP мають повний контроль над дизайном та інфраструктурою хмарної системи, залишаючи споживача майже повністю поза циклом. Ця відсутність видимості та управління може призвести до того, що люди та підприємства неправильно розміщують та/або керують їх хмарною власністю.

Переваги хмари незаперечні, однак ви не можете застосувати ті самі контролі безпеки, яку ви просто використовували на премій. В іншому випадку ви відкриєте прогалини у своїх захисних синах, які надають кіберзлочинцям вищими можливостями для дослідження вашої інфраструктури для слабких та факторів введення. Для вас важливо припинити несанкціонований вхід, захищати від неправильних конфігурацій та безпечні ваші інтерфейси та API. Модифікація дозволів на безпеку за замовчуванням, такі як можливості обміну та контроль доступу, встановлені CSPS, може допомогти налаштувати вашу хмарну мережу для ваших потреб у безпеці як людину чи бізнес.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *